Centrum Rezerwacji Hotelowej:
050 21 01 041

SPA


W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Masaż Gorącymi Kamieniami to głęboki relaks i odnowa biologiczna całego ciała. Dzięki połączeniu termoterapii z odpowiednimi technikami masażu działa zbawiennie dla zmęczonego ciała i zestresowanego umysłu.Terapia gorącymi kamieniami wywodzi się z Indii, a jej tradycja sięga około 5000 lat wstecz. W obecnych czasach zabieg ten powraca do łask i coraz częściej stosowany jest w ośrodkach SPA oraz gabinetach masażu.
  • Antycellulitowy Masaż Bańką Chińską to zabieg przeznaczony dla kobiet pragnących pozbyć się cellulitu i wymodelowac swoją sylwetkę. Masaż bańką chińską pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
  • Masaż na Fotelu Senso to zabieg profilaktyczno – leczniczy sprzyja szybkiej regeneracji stawów i mięśni, usprawnia krążenie i relaksuje przeciążone mięśnie posturalne. Stosowany jest również w celu profilaktyki antycellulitisowej,  poprzez poprawę ukrwienia okolicy ud i posladków.

Gabinet Masażu „CZAKRA”
Ul. Turystyczna 858-573, Piechowice
Gabinet czynny OD 16:00 DO 19:00
Pozostałe godziny do uzgodnienia telefonicznie
pod nr tel.: 604-275-622

 

W swojej ofercie posiadamy następujące zabiegi odnowy biologicznej: zabiegi oczyszczające skórę, zabiegi na ciało "Gorąca Czekolada", zabiegi regeneracyjne, relaksacyjne, ujędrniające, antycellulitowe, limfo-drenujące, zabiegi dla sportowców, a także kąpiele ozonowo-perełkowe, solakowo-ozonowe i inne.

Rezerwacja pod nr tel.: 510-172-690
e-mail : at270@wp.pl
Prosimy o wcześniejsze rezerwacje zabiegów.